Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ Jelentkezem!

Feladatok:
• A gyártással kapcsolatos, munkahelyi beosztásának megfelelő feladatok tejesítése, a legjobb tudásának megfelelően
• Meghibásodás és minőségi elégtelenség miatt az „Eljárás hiba esetén” című utasításban rögzítettek szerinti intézkedés
• A minőségi és mennyiségi előírások és elvárások teljesítése
• A munkájával kapcsolatos ismeretek folyamatos fejlesztése, alkalmazása
• A munkájával kapcsolatos írásos feljegyzések és jelentések gondos és határidőre való elkészítése és továbbítása
• Műszakváltáskor a munkájával kapcsolatos összes információ megosztása
• A csoport munka szervezésével biztosítsa a rá bízott erőforrások (gép, ember, stb…) optimális kihasználtságát
• A beosztott munkatársak motiválása

Elvárások:

• Középfokú iskolai végzettség
• Gyártási technológia ismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű munkajogviszony
• Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás – Szép kártya)
• Féléves bónusz
• Felelősségteljes munkakör