Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: KAIZEN KOORDINÁTOR Jelentkezem!

Feladatok:
• A Termelés és Karbantartás részére meghatározott minőségi, mennyiségi, költségszint elvárások teljesítésének támogatása, az átfutási idő csökkentése
• Dolgozói kaizenek gyűjtése, értékelése, követése
• Aktív részvétel a Kaizenek megvalósításában, szerelési feladatok ellátásában
• Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése a fejlesztésre
• Aktív részvétel a dolgozók oktatásában, fejlesztésében
• Az operátori önálló karbantartási tevékenység támogatása, oktatása
• Aktív részvétel a munkastandardok előkészítésében, kidolgozásában, bevezetésében, mutatók elemzése, folyamatos javítása
• Az 5S tevékenység fejlesztése, javítása, támogatása

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség
• Legalább alapfokú angol nyelvtudás
• Legalább 3 év termelési, vagy termelést támogató területén szerzett tapasztalat
• SWCT elemzés ismerete
• TPM/5S rendszerek ismerete
• Proaktív gondolkodásmód
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, PowerPoint)

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű munkajogviszony
• Versenyképes fizetés
• Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás – Szép kártya)
• Féléves bónusz
• Felelősségteljes munkakör
• Összetartó csapat
• Fejlődési lehetőség
• Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
• Fiatalos, lelkes csapat