Állásajánlat

Állásajánlat részletei Technikus kategóriában

Pozíció: SZENIOR TECHNIKUS Jelentkezem!

Feladatok:
- Mérnökök munkájának közvetlen támogatása,
- A szükséges adatok összegyűjtése a kapcsolódó osztályoktól vagy külső forrásokból,
- A hibákról és a problémákról jelentés készítése és prezentáció,
- Rajz, gépkönyv és egyéb alsóbb szintű dokumentáció változtatása, módosítása, frissítése mérnöki felügyelettel
- A berendezések módosításához, áthelyezéséhez, elbontásához vagy új berendezések installálásához szükséges berendezések, gépek, anyagok beszerzésének biztosítása mérnöki felügyelettel
- Új gyártósorok/berendezések beindításában aktív közreműködés,
- Kaizen tervek végrehajtása,
- A berendezések helyes működtetéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok karbantartása,
- Munkautasítások készítése, módosítása,
- A gyár folyamati adatainak (selejtarány, anyaghasználat, energia, stb.) felmérése, nyomon követése, illetve a hatékonysággal kapcsolatos munkák végzése, fejlesztési projektek megvalósítása,
- Napi szinten, önállóan végzett problémafeltárás és elhárítás

Elvárások:

- Középszintű műszaki végzettség (technikus, műszerész)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat előnyt jelent
- Jó elemző, problémamegoldó képesség
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
- Teljes munkaidős, heti 40 órás munkaviszony (napi 8 óra)
- Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
- Fiatalos, lelkes csapat