Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK GYAKORNOK (Folyatmérnökség) Jelentkezem!

Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni, amiket később kamatoztatni is tudsz?
Ha igen, jelentkezz hozzánk, amennyiben:
- Érdekesnek találod a multikulturális környezetet és nem okoz problémát, ha angolul kell beszélned
- Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel és Power Point alkalmazásokat
- Hozzáállásod proaktív és nyitott: kész vagy minden nap valami újat tanulni
- Precízség és pontosság jellemez
- Szeretnél rugalmas beosztásban dolgozni (2-5 munkanap hetente)

Részt vehetsz az alábbi feladatokban:
- Gyártástámogató dokumentáció módosítás és kezelés (technológiai specifikációk, folyamatábrák, műveleti utasítások)
- Újtermék bevezetés: kapcsolódó dokumentáció létrehozás
- Problémaelemzés különböző módszerekkel és megoldási javaslatok kidolgozása
- Folyamat kockázatelemzés létrehozása, módosítása és kontrolja a dokumentációs rendszerekben
- Reklamációkezeléssel kapcsolatos dokumentum módosítás
- Autóipari szabványok, vevői követelmények értelmezése, feldolgozása

TE lehetsz leendő Mérnök gyakornokunk, ha az alábbi szakok egyikén, nappali tagozatos egyetemi vagy főiskolai hallgatóként folytatod tanulmányaidat:

- Minőségügyi mérnök
- Gépészmérnök
- Vegyészmérnök
- Biztonságtechnikai mérnök

És amit a tapasztalatokon kívül nyújtanánk Neked:

- Gyakornoki fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, meleg-étkezési támogatás)
- Egy kijelölt, tapasztalt Mentor segítene a munkád során
- Fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli feladatok
- Modern munkakörnyezetben történő munkavégzés
- Izgalmas projektekben vehetsz részt egy fiatal, összetartó, jó hangulatú csapat tagjaként
- Lehetséges jövőbeni állásajánlat