Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: FOLYAMATMÉRNÖK (PLC) Jelentkezem!

Feladatok:

•Új gyártósorok telepítésének támogatása, folyamat stabilitásának tesztelése, fejlesztése, dokumentálása (PLC programozás)
•Részvétel új termékek bevezetése próbagyártástól a tömegtermelésig
•Fejlesztési lehetőségek kivizsgálása, javaslatok előkészítése a gyártási költségek csökkentésére, a kapacitás bővítésére, selejtek csökkentésére
•Részvétel kísérletek tervezése, megszervezése és kiértékelése a projekt munkák és teszt gyártások során
•Eredmények kommunikálása, prezentálása a menedzsment felé
•Prezentációk, dokumentációk készítése
•Gyártás támogatás à Hibaelhárítás, Karbantartás támogatása, Termelés támogatása

Elvárások:

•Gépészmérnöki, Villamosmérnöki, Vegyészmérnöki vagy Anyagmérnöki végzettség
•1-3 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat előnyt jelent.
•Jó elemző, problémamegoldó képesség
•Rugalmasság, pozitív hozzáállás
•Aktív, középfokú angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

•Statisztikai ismeretek

Amit kínálunk:

•Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
•Fejlődési lehetőség, belső tréningek (Kísérlettervezés, Hatékony Problémamegoldó Technikák, stb.)
•Mentor program az első hónapokban
•Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
•Fiatalos, lelkes csapat
•Tiszta, rendezett munkakörnyezet