Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: TERMELÉSTERVEZÉSI MUNKATÁRS Jelentkezem!
Feladatok:

- Csomagolóanyag-kontroll, készletszintek követése, előrejelzések készítése a beszállítók felé
- Együttműködés a termeléstervezőkkel
- Együttműködés a szállítmányozókkal, napi beszállítási terv készítése és frissítése
- Gyártási folyamat kontrollja, tervtől eltérés okainak feltárása
- Havi félkész-, késztermék és alapanyagszintek zárása és riportálása
- Féléves leltárfolyamatban való részvétel
- Tervváltozások nyomonkövetése
- A termelési eredményekkel, típusváltozásokkal kapcsolatos kimutatások, táblázatok elkészítése, illetve vezetése heti és havi bontásban

Elvárások:

- Középfokú és logisztikai szakirányú végzettség

- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Számítógépes ismeretek: Excel, illetve egyéb termelésirányítási rendszer

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes bérezés
- Munkába járás támogatása és egyéb juttatások
- Fejlődési lehetőségek, belső tréningek