Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: TOBORZÁSI SPECIALISTA Jelentkezem!

Feladatok:
- A vállalat kék galléros munkaerőigényének biztosítása, az ehhez tartozó toborzással, kiválasztással kapcsolatos rendszerek működtetése
- A vállalat székhelyén, illetve vidéken tartandó tesztírások szervezése, tájékoztatók tartása, interjúztatás és kapcsolódó napi feladatok ellátása
- Kölcsönző, közvetítő cégekkel kapcsolattartás
- A vállalat social media felületeinek kezelése (Facebook, Instagram)
- Digitális ajánlási rendszer működtetése
- Statisztikák, kimutatások, jelentések készítése

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Legalább 1-2 év toborzási területen szerzett releváns tapasztalat
- MsOffice magabiztos ismerete, különös tekintettel az Excelre
- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
- Terhelhetőség, rugalmas attitűd
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Csapatjátékos szemlélet

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Munkába járás támogatása
- Egyéb juttatások