Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: Kaizen koordinátor Jelentkezem!

Feladatok:

- A Termelés és Karbantartás részére meghatározott minőségi, mennyiségi, költségszint elvárások teljesítésének támogatása, az átfutási idő csökkentése
- Dolgozói kaizenek gyűjtése, értékelése, megvalósítása, követése,
- Aktív részvétel a Kaizenek megvalósításban, szerelési feladatok ellátásában
- Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése a fejlesztésre,
- Az operátori önálló karbantartási tevékenység támogatása, oktatása,
- Aktív részvétel a munkastandardok előkészítésében, kidolgozásában, bevezetésében; mutatók elemzése, folyamatos javítása,
- Az  5S tevékenység fejlesztése, javítása, támogatása,

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség,
- Legalább alapfokú angol nyelvtudás,
- Legalább 3 év termelési, vagy termelést támogató területén szerzett tapasztalat,
- TPM/5S rendszerek ismerete,
- Proaktív gondolkodásmód,
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, PowerPoint)

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás – Szép kártya)
- Féléves bónusz
- Fiatalos, lelkes, csapat
- Stabil vállalati háttér
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek