Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: UKRÁN-MAGYAR TOLMÁCS KOORDINÁTOR Jelentkezem!

Feladatok:

- Mindennemű magyar-ukrán, szóbeli és írásbeli fordítási feladat ellátása irodai és szükség szerint termelési területen
- Új belépő képzéseken az ukrán munkavállalók belépési folyamatainak támogatása
- Adminisztrációs területek folyamatai során nyelvi közvetítés és támogatás az ukrán és a magyar munkavállalók között
- Termelési dokumentációk és belső, kommunikációs anyagok ukrán nyelvű fordítása és lektorálása
- Fordítástámogató eszköz használatával fordítási adatbázis létrehozása, fejlesztése és kezelése
- Sori ukrán tolmácsok kiválasztása során szakmai interjúkon való részvétel, nyelvi képességek felmérése
- Sori ukrán tolmácsok szakmai támogatása és képzése, egységes terminológia létrehozása, tolmácsolástechnikai ismeretek fejlesztése
- Konszekutív, kísérő és pódiumtolmácsolási feladatok
- Egyéb vezetői utasítások végrehajtása

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- C1 szintű ukrán nyelvvizsga vagy ezzel egyenértékű ukrán nyelvtudás
- Helyes és kiegyensúlyozott kommunikációs képesség
- Üzleti és műszaki szaknyelv ismerete
- Legalább 2 év tolmács munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása
- Fiatalos, lelkes csapat