Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: TERMELÉS TERVEZŐ Jelentkezem!

Feladatok:

- Az előrejelzések alapján gyártási terv készítése, tekintettel a vezető által meghatározott készletek szinten tartására,
- Műszakonkénti eredmény, WIP (work in process, félkész készlet) és anyagfogyás ellenőrzése,
- Napi tervek meghatározása az eredmény, WIP és a havi terv alapján,
- A vevői elégedettség növelése, kiszállítási reklamációk megakadályozása,
- Az előrejelzések és a logisztikai folyamatok elemzése, a logisztikai költségek optimalizálása,
- Statisztikák és riportok,
- A készletek folyamatos ellenőrzése, az elfekvő készletek nyilvántartása, leltárokban való részvétel,
- A vállalat projektjeiben (pl. TPM, Kaizen, 5S stb.) való részvétel.

Elvárások:

- Középfokú iskolai végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Minimum 1 év gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Kiváló adminisztrációs készség
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office-Excel, függvények)

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
- Féléves bónusz
- Fiatalos, lelkes, csapat
- Stabil vállalati háttér
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet