Állásajánlat

Állásajánlat részletei Technikus kategóriában

Pozíció: PLC SPECIALISTA Jelentkezem!

Feladatok:

- Elektromos alkatrészek cseréjének kidolgozása és végrehajtása
- Hibaelemzések végrehajtása
- Fejlesztési javaslatok készítése
- Hirtelen meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása
- Kaizenek megvalósítása
- Karbantartás felügyeleti rendszer (FMS) elsajátítása, használata
- TPM módszer elsajátítása, alkalmazása
- Részvétel az időszakos javításokban, felújítási munkákban

Elvárások:

- Ipari elektronikai technikus, elektronikai technikus, vezérlő-és műszertechnikus vagy magasabb szintű műszaki iskolai végzettség
- PLC irányítástechnikai tapasztalat
- Szervóvezérlés ismerete
- Ipari elektromos berendezések ismerete
- Szakmai angol nyelv ismerete (gépek kézikönyveinek a használatához)
- Számítógép felhasználó szintű ismerete
- Műszaki érdeklődési kör
- Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
- Csapatmunkában való együttműködési képesség
- Minőség- és folyamat-centrikus szemléletmód

Előny:

- Robottechnikai ismeretek

- Hibaelhárítási tapasztalat

- Omron PLC és Mitsubishi inverter programozási tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása
- Fejlődési lehetőség
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör