Állásajánlat

Állásajánlat részletei Adminisztrátor kategóriában

Pozíció: TERMELÉSI ASSZISZTENS Jelentkezem!
Feladatok:
- Jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése
- Túlóra és szabadságengedélyek vezetése
- Rendkívüli munkavégzés esetén munkaerő szervezése
- Bérpapírokkal kapcsolatos problémák gyűjtése és kommunikálása a HR Osztály felé
- Tanfolyamok kihirdetése, tanfolyamokra dolgozók szervezése
- Általános adminisztratív feladatok ellátása
- Munkaruházat, egyéni védőeszközök és felszerelésekkel kapcsolatos problémák kezelése
- Kimutatások kezelése
- Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése
- Folyamatos információáramlás biztosítása a Termelés és a HR Osztály közt

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség
- Minimum 1 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Kiváló adminisztrációs készség
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office

Amit kínálunk:
- Határozatlan idejű munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása
- Fejlődési lehetőség
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör