Állásajánlat

Állásajánlat részletei Technikus kategóriában

Pozíció: SENIOR TECHNIKUS Jelentkezem!

Feladatok:

- A szükséges adatok összegyűjtése a kapcsolódó osztályoktól vagy külső   forrásokból (termelés, karbantartás, minőségügy, beszállító, stb.),
- Rajz, gépkönyv és egyéb alsóbb szintű dokumentáció változtatása, módosítása, frissítése mérnöki felügyelettel,
- A berendezések módosításához, áthelyezéséhezéshez, elbontásához vagy új berendezések installáláshoz szükséges berendezések, gépek, anyagok beszerzésének biztosítása mérnöki felügyelettel,
- A gyár berendezéseinek (termelő, épületgépészeti, elektromos és utility) stabil működéséhez szükséges munkákban az érintett osztályok támogatása,
- Új gyártósorok/berendezések beindításában, hatékonyságának növelésében való aktív közreműködés,
- A berendezések helyes működtetéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok karbantartása,
- A gyár folyamati adatainak (selejtarány, anyaghasználat, energia, stb.) felmérése, nyomon követése, illetve a hatékonysággal kapcsolatos munkák végzése, fejlesztési projektek megvalósítása vezetői utasítás alapján,
- Adatelemzés során feltárt eredmények, valamint a rávonatkozó kötelező riportok közvetlen feletteshez való, időben történő eljuttatása
- A biztonságos munkavégzés érdekében a munka- és tűzvédelmi szabályok folyamatos alkalmazása
- Vezetői utasítás alapján a munka elvégzése érdekében történő emberi erőforrás szervezése, elosztása, kezelése,

Elvárások:

- Középszintű műszaki végzettség (technikus, műszerész)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
- Csapatmunkában való együttműködési képesség
- Minőség- és folyamat-centrikus szemléletmód

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása
- Fejlődési lehetőség
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör