Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: TERVEZETT KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ Jelentkezem!
Feladatok
  • Időszakos karbantartások előkészítése, tervezése, ütemezése

  • Tartalék alkatrészek és szerszámok előkészítése, felügyelete
  • Rendszeres ellenőrzési feladatok végrehajtásának ellenőrzése és az  ellenőrzési utasítások rendszeres felülvizsgálata
  • A karbantartásában résztvevő külsős karbantartók munkájának koordinálása, az általuk elvégzett munka átvétele
  • Hulladékgazdálkodás (selejt és felújítható alkatrészek elkülönítése, kezelése
  • Karbantartási utasítások készítése (gépkönyvek alapján)
  • Karbantartási oktatási tematika készítése, oktatások megtartása (karbantartási technológia, TPM, 5S, ISS, Safety)
  • A TPM tevékenység területi koordinálása
  • rbantartásában résztvevő külsős karbantartók munkájának           koordinálása, az általuk elvégzett munka átvétele
  • Az 5S tevékenység felügyelete
  • A kaizen tevékenység támogatása
  • A csoportmunka szervezésével a rábízott erőforrások (gép, ember,stb…) optimális kihasználtságának biztosítása
  • A beosztott munkatársak motiválása

Elvárások:
  • Műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 4 év releváns szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés

  • Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)

  • Fejlődési lehetőség, belső tréningek (Kísérlettervezés, Hatékony Problémamegoldó Technikák, stb.)

  • Mentor program az első hónapokban

  • Változatos területen végzett

  • Fiatalos, lelkes csapat

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet