Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: HR ADMINISZTRÁCIÓS GYAKORNOK Jelentkezem!

Szeretnél a tanulás mellett megismerkedni a munka világával és pénzt is keresni? Érdekel, milyen lehet egy multinacionális vállalatnál dolgozni??

Ha igen, jelentkezz hozzánk, amennyiben:

- Hozzáállásod proaktív és nyitott
- Precízség és pontosság jellemez
- Hetente legalább 2-4 napot szeretnél és tudsz is dolgozni

TE lehetsz leendő gyakornokunk HR adminisztrációs területen, ha az alábbi szakok egyikén, nappali tagozatos egyetemi vagy főiskolai hallgatóként folytatod tanulmányaidat:

- Humánerőforrás-menedzsment
- Vagy akár bármely gazdasági szak

Az alábbi  feladatokban számítunk Rád:

- Beléptetéshez és kiléptetéshez kapcsolódó adminisztrációba történő besegítés
- Új belépők személyi anyagának összeállítása, személyi anyagok kezelése, lefűzése
- Adminisztratív jellegű támogatás

A kiválasztás során előnyt jelent:

- Ha rendelkezel adminisztratív területen szerzett tapasztalattal

És amit a tapasztalatokon kívül nyújtanánk:

- Gyakornoki fizetést és étkezési támogatást
- Bejárásodhoz igénybe veheted a céges buszunkat
- Jó hangulatú, közvetlen csapatban töltenéd a napjaidat