Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: KARBANTARTÁSI TERÜLETI VEZETŐ Jelentkezem!

Feladatok:

- Az adott terület karbantartási feladatainak tervezése, irányítása, ellenőrzése
- Időszakos karbantartási terv elkészítése a saját maga által ellenőrzött karbantartási információk alapján
- Tartalék alkatrészek, fogyóeszközök beszerzése és tárolása
- Hirtelen meghibásodás esetén a beosztottjai maradéktalan irányítása a berendezés üzemszerű működésének minél korábbi helyreállítása érdekében
- Rendszeres (heti, havi) jelentés készítése
- Karbantartási utasítások, oktató anyagok elkészítése, azok oktatása
- Karbantartási módszerek ismerete, oktatása beosztottjainak
- 5S tevékenység megvalósításának elősegítése
- A beosztott munkatársak koordinálása, teljesítményük értékelése
- Hibaelemzések

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség
- Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás
- Problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Excel)

Előny:

-Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkajogviszony
- Teljes munkaidő (heti 40 óra)
- Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
- Féléves bónusz
- Felelősségteljes munkakör