Állásajánlat

Állásajánlat részletei Technikus kategóriában

Pozíció: SENIOR TERMELÉSTÁMOGATÓ TECHNIKUS Jelentkezem!
Feladatok:
  • Önálló, napi szintű, termeléssel kapcsolatos adatgyűjtés, probléma megoldás

  • A hibákról és problémákról jelentés, prezentáció készítése

  • Információcsere és együttműködés a kapcsolódó osztályokkal

  • A gyár folyamati adatainak (selejtarány, anyaghasználat, energia, stb.) felmérése, nyomon követése, illetve a hatékonysággal kapcsolatos munkák végzése, fejlesztési projektek megvalósítása vezetői utasítás alapján

  • Munkautasítások készítése, módosítása, frissítése, illetve a társosztályok értesítése, oktatása

  • A gyár termelőberendezéseinek stabil működéshez szükséges munkákban az érintett osztályok támogatása

  • Mérnökök munkájának közvetlen támogatása

  • Alsóbb szintű dokumentáció változtatása, módosítása, frissítése mérnöki felügyelettel

  • Az összes termelési folyamat teljes körű megértése és áttekintése

  • A berendezések helyes működtetéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok karbantartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (technikus, műszerész)

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

  • Alapfokú számítógépes ismeretek

  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • 3/3-as, 12 órás műszakrend vállalása

Előnyt jelent:

  • PLC programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkajogviszony

  • 3/3-as műszakos munkarend

  • Versenyképes fizetés

  • Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)

  • Féléves bónusz

  • Felelősségteljes munkakör

  • Összetartó csapat