Állásajánlat

Állásajánlat részletei Technikus kategóriában

Pozíció: LEAN KOORDINÁTOR Jelentkezem!
Feladatok:
  • Az emberi és a gépi munkafolyamatok közötti kapcsolat hatékonyságának elemzése, javaslatok készítése a fejlesztésre

  • Emberi leterheltség (fizikai, mentális, időbeli) felmérésének elvégzése

  • A meglévő emberi munkafolyamatok optimalizálása,  új munkafolyamat esetén annak kialakítása a terhelési standardok figyelembevételével

  • Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése LEAN szempontból

  • Fő LEAN veszteségek felmérése, javaslatok készítése a fejlesztésre, kidolgozás, megvalósítása határidőre

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség

  • Minimum 1-3 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

  • CAD szoftver ismeret

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

  • LEAN képzések, tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony

  • Versenyképes fizetés

  • Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)

  • Féléves bónusz

  • Fiatalos, lelkes, csapat

  • Stabil vállalati háttér

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet