Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: LOGISZTIKAI MUNKATÁRS Jelentkezem!
Feladatok:
  • A raktár munkájának szakmai támogatása

  • Megrendelések nyomon követése, probléma esetén a vezetők értesítése

  • Készlet-költségtervezés, nyomon követés, értékelés, szabályozás, leltározás (folyamat- készlet- raktár-optimalizálás TPM, 5S)

  • Riportok, beszámolók készítése a Logisztikai Csoportvezető és Logisztikai Vezető részére

  • Halott készlet mennyiségének csökkentése, keletkezésének megakadályozása, nyilvántartása

  • Alkatrészek kiadásáról rendszeres riportok készítése a kapcsolódó társosztályok számára

  • A raktárral kapcsolatos nyilvántartó rendszerek felügyelete, működtetése

  • Részvétel a logisztikai tevékenységgel kapcsolatos reklamációs ügyintézésben

Elvárások:

  • Logisztikai területhez kapcsolódó szakirányú felsőfokú (BsC, Msc) végzettség

  • Logisztikai, szállítmányozási rendszer ismerete

  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás

  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony

  • Versenyképes fizetés

  • Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)

  • Féléves bónusz

  • Fiatalos, lelkes, csapat

  • Stabil vállalati háttér

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet