Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: BESZERZÉSI GYAKORNOK Jelentkezem!
  • Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni beszerzési területen, amelyeket később kamatoztatni is tudsz

  • Érdekesnek találod a multikulturális környezetet és nem okoz problémát, ha angolul kell beszélned

  • Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel alkalmazását

  • Precízség és pontosság jellemez

  • Szeretnél felelősségteljes munkát végezni

  • Tudsz hozzánk jönni heti 5 napban

Beszerzési területre keressük az alábbi tanulmányokat folytató hallgatókat:

  • Gazdasági

  • Logisztikai szakirány

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségedre:

  • Rendelések kiküldése vállalatirányítási rendszerben

  • Automatikus rendelés kiküldés funkció ellenőrzése

  • Nyitott rendelés összesítő riport megküldése kiemelt partnerek részére

  • Szállítólevelek összegyűjtése és lefűzése

  • EKAER témában beérkező levelek kezelése

  • Cikkregisztrációs kérelmek ellenőrzése, szükség esetén ajánlatfrissítések bekérése

  • Online bevételezés problémák kezelése

  • Belső auditokhoz szükséges adatgyűjtés

  • Asszisztencia prezentációk készítéséhez

Amit kínálunk cserébe:

  • Gyakornoki fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, melegétkezési támogatás)

  • Megismerkedhetsz egy gyártó nagyvállalat beszerzési területével

  • Hasznos, tényleges gyakorlati tapasztalatok

  • Barátságos légkör, összetartó csapat

Várjuk azon hallgatók jelentkezését, akik szeretnének széleskörű tapasztalatot szerezni egy versenyképes, nemzetközi gyártó vállalatnál!

LEGYÉL TE IS GYAKORNOKI PROGRAMUNK RÉSZESE!