Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: TERMELÉSI TERÜLETI VEZETŐ Jelentkezem!

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- 3 év vezetői tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs- valamint problémamegoldó képesség
- Önálló munkavégzés

Feladatok:

- A gyártással kapcsolatos minőségi és mennyiségi elvárások teljesítésének támogatása, az átfutási idő csökkentése
- Gyártás során felmerült problémák jelentése, elemzése, a hozott intézkedések hatékonyságának nyomon követése
- Kaizen-ek  értékelése, megvalósítása, követése
- Kaizen munkacsoportok szervezése, hatékonysági mutatók követése, akciótervek kidolgozása
- A gyártással kapcsolatos veszteségek (gép, idő, költség) elemzése és javaslatok kidolgozása a csökkentésre
- Mérnöki tesztek nyomon követése, adatgyűjtés, elemzés
- Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése a fejlesztésre
- A minőségi, a környezetirányítási és a munkavédelmi előírások a munkaterületén történő teljeskörű betartása
- Csoportvezetők munkájának koordinálása, felügyelete, értékelése.

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
- Féléves bónusz
- Támogató csapat