Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: BÉRSZÁMFEJTÉSI MUNKATÁRS Jelentkezem!

Elvárások

- TB és bérügyintézői, minimum OKJ-s szintű végzettség,
- Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
- Bérszámfejtési és munkaügyi ismeretek
- Nexon rendszer kezelésében való jártasság
- Számítástechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)
- Precizitás
- Kiváló adminisztrációs készség
- Terhelhetoség, rugalmas attitud
- Csapatjátékos szemlélet

Feladatok

- Teljes körű bérszámfejtési feladatok
- Személyügyi adatbázisok kezelése és nyilvántartása
- Napi szintű munkaügyi feladatok elvégzése (beléptetés, kiléptetés)
- Általános adminisztratív feladatok végrehajtása
- Törvény által előírt adatszolgáltatások készítése
- Kapcsolattartás területi asszisztensekkel

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkaviszony

- Versenyképes fizetés
- Fejlodési lehetoség,
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
- Összetartó csapat