Állásajánlat

Állásajánlat részletei Adminisztrátor kategóriában

Pozíció: IT ADMINISZTRÁTOR Jelentkezem!

Feladatok:

- Számítógépes eszköz-nyilvántartási rendszer napi szintű adminisztrációja
- Informatikai vagyonelemek (hardver eszközök, szoftver licencek) és az azokban történő változások folyamatos követése
- Rendszeres riportok készítése az IT vagyonelemekről
- Informatikai beszállítók tevékenységével kapcsolatos kimutatások, riportok készítése
- Belső informatikai projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok
- Információ-biztonsági irányítási rendszer adminisztrálása
- Informatikai  osztály általános adminisztratív teendőinek ellátása

Elvárások:

- Minimum 1 év IT területen szerzett tapasztalat
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- Legalább középfokú végzettség
- MS Office magabiztos használata
- Precizitás, kiváló adminisztrációs képesség
- Önállóság, terhelhetőség, rugalmas attitűd
- Felhasználóbarát szemlélet

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Heti egy nap otthonról történő munkavégzési lehetőség
- Juttatások, féléves bónusz
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet