Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: IT PROJEKTVEZETŐ Jelentkezem!
Feladatok:

- A társosztályokon működő folyamatok felmérése
- A termelékenységi és/vagy idő szempontjából nem hatékonyan működő folyamatok feltárása, kiváltása vagy fejlesztése IT megoldásokkal
- A manuális folyamatok, adatrögzítések, kiváltható papír alapú folyamatok automatizálása
- Költséghatékony, gyors IT megoldásokra javaslattétel
- A megoldási javaslatokra árajánlatok bekérése, tenderek
- Projektek kiadása a kiválasztott szolgáltatónak, munkájuk folyamatos monitorozása és kontrollálása
- A projektek teljeskörű menedzselése (a vezetői jóváhagyatási folyamaton keresztül a lebonyolításig és megoldás továbbításáig az igénylő osztály felé)
- Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a külső partnerrel
- A befejezett projektek átadása az érintett területnek
- Oktatási anyagok készítése a projekt lezárásakor, a  tréningek megtartása az alapján az érintett kollégáknak
- A befejezett projektek fejlesztése, költség-hatékonyságának elemzése, hatásainak ellenőrzése

Elvárások:

- IT területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Legalább 3 év projektvezetői tapasztalat
- Felsőfokú számítógépes ismeretek
- Aktív, felsőfokú, folyékony angol nyelvtudás, kifejezetten írásban
- Magyar és angol nyelvű önéletrajz
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Csapatjátékos és felhasználóbarát attitűd

Előnyt jelent:

- Power automat és sharepoint ismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
- Féléves bónusz
- Izgalmas, automatizálási projektek
- Stabil vállalat
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet