Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: SENIOR KÖNYVELŐ (ADÓZÁS) Jelentkezem!
Feladatok:

- Banki utalások ellenőrzése
- Beszállítókkal, hatóságokkal, társosztályokkal történő kapcsolattartás
- Auditok során képviselet, a könyvvizsgáló munkájának támogatása
- Havi zárási munkák elvégzése és koordinálása
- Pénzügyi adatok elemzése, javaslatok kidolgozása azok alapján
- Az adó- és számviteli törvények változásának nyomon követése
- Riportok, beszámolók készítése

Elvárások:

- Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség
- Legalább 4 év könyvelési és adózási területen szerzett tapasztalat
- Adózási gyakorlat (direkt és indirekt adók ismerete)
- Folyékony, aktív angol nyelvtudás
- Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
- Csapatjátékos szemlélet, kiváló kommunikációs készség
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Gyors, precíz, megbízható munkavégzés
- Jó adatelemzési készség, statisztikai elemzési módszerek ismerete
- Magyar és angol nyelvű önéletrajz

Előnyt jelent:
- Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
- IFRS tapasztalat
- Oracle rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása (üzemanyag támogatás vagy vállalati autóbusz)
- Egyéb juttatások
- Izgalmas, változatos, felelősségteljes munkakör
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek