Állásajánlat

Állásajánlat részletei Adminisztrátor kategóriában

Pozíció: BÉRSZÁMFEJTÉSI ÉS HR ADMIN ASSZISZTENS Jelentkezem!

Feladatok:

- Személyi adatbázis-kezelés és nyilvántartás
- Be – és kiléptetések elvégzése
- Munkaszerződések, munkaköri leírások, szerződésmódosítások elkészítése
- HR rendszerek működtetése, valamint szabályzatok létrehozásában, fejlesztésében való aktív közreműködés
- A beléptető rendszer ismerete és használata
- Munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok elvégzése
- Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
- Aktív közreműködés a bérszámfejtés előkészítésében
- Belső riportok, adatszolgáltatások elkészítése
- Általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

- Középfokú iskolai végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat
- Angol nyelv alapfokú ismerete
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
- Felhasználói szintű Windows és MS Office ismeretek
- Pozitív, támogató személyiség
- Rugalmasság és terhelhetőség
- Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
- Nyelvtanulási lehetőség