Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: KUTATÁS-FEJLESZTÉS KÖZPONTI MÉRNÖK Jelentkezem!

Feladatok:

Első minta és prototípus gyártási projektek, valamint fejlesztési projektek koordinációja:
- „Kezdeti tervezés irányítás” működtetése a technológia fejlesztéshez
- Terméktervezés megvalósíthatósági tanulmánya
- Megvalósíthatósági tanulmány ügyfél követelményekhez

Ügyfél/Értékesítési irodával kapcsolatosan:
- Megvalósíthatósági tanulmányok eredményeinek bemutatása ügyfeleknek / értékesítési irodának
- Ügyfél követelmények megvalósítása
- Ügyfél stratégia összehangolása Japán oldallal illetve értékesítési irodával

Elvárások:

- Befejezett egyetemi vagy főiskolai gépészmérnök, műszaki menedzser, mechatronikai mérnök, járműmérnök, vegyészmérnök végzettség
- Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Jó elemző, problémamegoldó képesség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás
- Erős, aktív, középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

- Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya)
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek
- Éves bónusz
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet