Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: HR GYAKORNOK Jelentkezem!

Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni, amiket később kamatoztatni tudsz?

Ha igen, jelentkezz hozzánk, amennyiben:

- Érdekesnek találod a multikulturális környezetet
- Hozzáállásod proaktív és nyitott
- Precízség és pontosság jellemez
- Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel alkalmazást
- Szeretnél rugalmas beosztásban dolgozni (2-5 munkanap hetente)

TE lehetsz leendő gyakornokunk HR és bérszámfejtési területen, ha az alábbi szakok egyikén, nappali tagozatos egyetemi vagy főiskolai hallgatóként folytatod tanulmányaidat:

- Humánerőforrás-menedzsment
- Vezetés és szervezés
- Vagy akár bármely gazdasági szak

Az alábbi  feladatokba nyernél betekintést:

- Segíthetsz nekünk a toborzási folyamat során a jelöltek előszűrésében, felhívásában, interjú időpontok egyeztetésében
- Részt vehetsz a fizikai munkaerő toborzásában, interjúkon, tesztírásokon
- Közreműködhetsz a beléptetési folyamatban
- Megmutatjuk, milyen struktúrában és tartalommal szükséges tárolni a munkavállalók személyi anyagát
- Belépőkártyák elkészítésében és kezelésében is tudsz segíteni
- Rád bíznánk a foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálatok szervezését, adminisztrációját
- Megmutatnánk, hogyan működik egy vállalatirányítási rendszer, használni is fogod munkaszerződések és egyéb munkaügyi dokumentumok letöltésére, nyomtatására
- Végül kapnál néhány további adminisztratív feladatot is

És amit a tapasztalatokon kívül nyújtanánk:

- Gyakornoki fizetést
- Étkezési támogatást
- Bejárásodhoz igénybe veheted a céges buszunkat
- Munkádat tapasztalt HR-esek segítenék
- Modern munkakörnyezetben történő munkavégzés

LEGYÉL TE IS GYAKORNOKI PROGRAMUNK RÉSZESE!