Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: DOKUMENTÁCIÓS MÉRNÖK Jelentkezem!

Feladatok:

- Mérnökségi dokumentációs rendszer naprakészen tartása IATF rendszerben
      P-FMEA revízió nyomon követés
      Közreműködés új termékek indításának dokumentációs munkálataiban
      Változásmenedzsment folyamat felügyelete, dokumentációs adatbázis frissítése
      Gyártási folyamat leírásokat, folyamatparaméterek tartalmazó dokumentumok frissítése
- Mérnökségi dokumentációs rendszer folyamatos fejlesztése
- Mérnökségi munkautasítások, szabályzatok kezelése
- Külső és belső auditokon történő részvétel, dokumentumok bemutatása, feltárt hibák javítása

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Minőségirányítási rendszerek alkalmazásában való jártasság
- Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek / MS Office alkalmazások (Excel, Power Point, Word)
- Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Megbízható, felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
- Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat (gyártó nagyvállalat)
- Minőségbiztosítási mérnök végzettség
- IATF-16949 rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek
- Mentor program az első hónapokban
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat vagy üzemanyag támogatás)
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet