Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: UKRÁN-MAGYAR (SORVEZETŐ) TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ Jelentkezem!
Feladatok:

- A gyártás meghatározott részfolyamatának közvetlen koordinálása a vállalat mindenkori célkitűzéseivel összhangban
- Termelési (minőségi és mennyiségi) előírások teljesítése a kiadott munkautasításoknak megfelelően
- A beosztott munkatársak irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
- Produktív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és csapatszellem megteremtése, fenntartása
- Belső szabályzatok, jogszabályok példamutató betartása és betartatása
- Aktív részvétel a Kaizen tevékenységben
- Jelentések és elemzések készítése
- Rendszeres riportálás szóban és írásban

Elvárások:

- Ukrán és Magyar nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban

- Középfokú végzettség
- Legalább 3 éves gyártási tapasztalat
- Vezetői tapasztalat
- Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, pozitív hozzáállás
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret
- 3/3-as (folyamatos) munkarend vállalása

Előnyt jelent:

- Automata gyártósorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- TPM, vagy Lean ismeret
- Multinacionális vállalatoknál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet