Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: MINOSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK Jelentkezem!

Feladatok:

Vevői igények, elvárások értelmezése, felmerülő problémák megoldása, kezelése quality eszközökkel

Minőségirányítási problémák kezelése

Dokumentációs rendszer ismerete, rajzok használata

Termelési folyamatok teljes körű ismerete, ellenőrzése

Együttműködés a termelési mérnökcsoporttal

A termelési sorok hibáinak elemzése

Mérési eredmények készítése, kielemzése

Személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése

APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának gyártási felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek

Belső auditok lefolytatása és a külsős minőségbiztosítási auditok támogatása

Elvárások:

Minőségbiztosítási-, villamos- vagy gépészmérnöki végzettség

Angol nyelv középszintű ismerete

Határozott, magabiztos, proaktív személyiség

Rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód

Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Önálló, megbízható, precíz munkavégzés

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel-makró, Power Point)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Elonyt jelent:

Legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat gyártó vállalatnál

IATF 16949, VDA szabványok ismerete

APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC előírások, módszertanok ismerete

Auditokon szerzett releváns tapasztalat (folyamat-, rendszer-, termék audit)

Statisztikai programok ismerete (JMP vagy Minitab)