Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK Jelentkezem!

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszer felügyelete, a minőségbiztosítási kézikönyv és eljárások karbantartása, fejlesztése
  • Vevői speciális követelmények felügyelete, változáskövetése és bevezetése
  • IATF szerinti belső auditok tervezése, az auditok végrehajtásának felügyelete, a feltárt nem megfelelőségek javításának nyomonkövetése, koordinálása
  • Vevői elégedettségi eredmények felügyelete
  • Vezetőségi átvizsgálások előkészítése
  • Az IATF és a vevői auditokra való felkészülés koordinálása, a társosztályok szakmai támogatása
  • APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek
  • Személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási-, vagy egyéb mérnöki végzettség
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel-makró, Power Point

  • Előnyt jelent:
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat gyártóvállalatnál
  • IATF 16949, VDA szabványok ismerete
  • APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC előírások, módszertanok ismerete
  • Auditokon szerzett releváns tapasztalat (folyamat-, rendszer-, termék audit)
  • Statisztikai programok ismerete (JMP vagy Minitab)