Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: MINOSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK Jelentkezem!

Feladatok:

  • Vevői igények, elvárások értelmezése, felmerülő problémák megoldása, kezelése quality eszközökkel
  • Minőségirányítási problémák kezelése
  • Dokumentációs rendszer ismerete, rajzok használata
  • Termelési folyamatok teljes körű ismerete, ellenőrzése
  • Együttműködés a termelési mérnökcsoporttal
  • A termelési sorok hibáinak elemzése
  • Mérési eredmények készítése, kielemzése
  • Személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése
  • APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának gyártási felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek
  • Belső auditok lefolytatása és a külsős minőségbiztosítási auditok támogatása

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási-, villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
  • Rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel-makró, Power Point)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat gyártó vállalatnál
  • IATF 16949, VDA szabványok ismerete
  • APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC előírások, módszertanok ismerete
  • Auditokon szerzett releváns tapasztalat (folyamat-, rendszer-, termék audit)
  • Statisztikai programok ismerete (JMP vagy Minitab)