Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: KÖNYVELŐ Jelentkezem!

Feladatok:

- A könyvelési feladatok elvégzése
- Banki utalások előkészítése
- Beszállítókkal, hatóságokkal, illetve egyéb osztályokkal való kapcsolattartás
- Az auditok során a könyvvizsgáló munkájának támogatása
- Riportok elkészítése
- Adó és statisztikai bevallások elkészítésében való közreműködés
- Részvétel a havi zárási munkákban
- Felettesei támogatása eseti kérésekben
- Tárgyi eszközök aktiválásával, karbantartásával összefüggő feladatok elvégzése
- Vevői számlák kiállítása

Elvárások:

- Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) szakirányú végzettség
- Megalapozott számviteli és adózási ismeretek
- Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
- Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás (aktív)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés
- Munkába járás támogatása (vállalai autóbuszjárat vagy üzemanyag támogatás)
- Egyéb juttatások (melegétkezési támogatás, SZÉP kártya)
- Fiatalos, összetartó csapat
- Fejlődési lehetőség, tréningek