Állásajánlat

Állásajánlat részletei Technikus kategóriában

Pozíció: RAKTÁROS (nem műszakos) Jelentkezem!

Feladatok:

- Raktári anyag kiadása az igénylőknek, dokumentálás, készletfogyás nyilvántartása, készletfeltöltés
- Raktárkészletek kezelése, időszakos leltárak készítése
- Felmerült igények kezelése, összegyűjtése és továbbítása, valamint beszerzése
- Beérkező áruk fogadása, nyilvántartásba vétele, továbbítása a megfelelő osztály felé
- Termékregisztrációk kezelése, kapcsolattartás a társosztállyal (Beszerzés) és más részlegekkel, kapcsolódó dokumentációk kezelése
- 5S betartása a raktárakban

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Érvényes targoncavezetői engedély
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Csapatjátékos szemlélet
- Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkajogviszony
- 5/2-es munkarend (hétfőtől péntekig 08:00-16:20)
- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
- Egyéb juttatások