Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ Jelentkezem!

Elvárások:

- Minimum középfokú műszaki végzettség
- Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Legalább 3 éves vezetői tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
- Jó kommunikációs- valamint problémamegoldó képesség, pozitív hozzáállás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel)
- Angol nyelv középszintű ismerete előnyt jelent
- Önálló munkavégzés

Feladatok:

- Hirtelen meghibásodások okainak kivizsgálása, hibaelhárítás koordinálása
- Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás, jelentések készítése, megfelelő információáramlás biztosítása
- A karbantartási feladatok kézben tartása, elosztása
- A karbantartás tervezésének irányítása, végrehajtása, dokumentálása
- Karbantartási napló vezetése a karbantartási műveletekről és állapotokról
- Rendszeres riportálás szóban és írásban

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés

- Fejlődési, valamint továbbképzési lehetőség
- Munkába járás támogatása (Üzemanyag támogatás, vállalati autóbusz, BKV bérlet támogatás)
- Egyéb juttatások (pl.: SZÉP kártya, jelenléti bónusz)