Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: VIETNÁMI TOLMÁCS Jelentkezem!

Feladatok:
- Vietnámi-magyar tolmácsolási és fordítási feladat ellátása az adott terület adott műszakjában a termelési területen, valamint szükség esetén a vállalaton kívül
- A műszakban dolgozó vietnámi kollégák kéréseinek tolmácsolása a vezető felé
- A vezető kéréseinek tolmácsolása és lefordítása a műszakban dolgozó vietnámi munkavállalók számára
- A műszakos oktató munkájának segítése az vietnámi kollégák oktatása során
- Szükség esetén a társosztályok munkájának segítése az vietnámi munkavállalókkal kapcsolatban

Elvárások:

- 12 órás, műszakos (3/3) munkarend vállalása
- Középfokú végzettség
- Magyar és vietnámi nyelv felsőfokú ismerete írásban és szóban
- Kiváló kommunikációs készség
- Terhelhetőség, rugalmas attitűd
- Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent:

- Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat, üzemanyagtámogatás)
- Egyéb béren kívüli juttatások