Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR Jelentkezem!
Feladatok:

- A termékek gyártásával kapcsolatos minőségügyi feladatok elvégzése
- Dolgozók tervszerű, rendszeres oktatása
- A munkautasítások maradéktalan végrehajtása
- OJT Kvalifikációs mátrix frissítése, a dolgozók képzettségi szintjének nyomon követése
- Oktatási naplók elkészítése, nyilvántartása
- Kapcsolattartás és egyeztetés társosztályokkal
- Számítógépes adatbevitel, nyilvántartás vezetése.
- Mérési minták előkészítése
- Adminisztratív támogatás a vezető és a mérnökök részére

Elvárások:

- Középfokú iskolai végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, munkába járás támogatása)
- Oktatásokon való részvételi lehetőség
- Kihívásokkal teli szakmai környezet, professzionális technológia