Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: TESZTMÉRNÖK (TC) Jelentkezem!

Feladatok:

- Motor tesztekkel kapcsolatos feladatok, tesztelés végrehajtása, kezelőszemélyzet betanítása
- Tesztek megtervezése
- Teszt berendezések, minták és egyéb készülékek előkészítése
- Elvégzett tesztek kielemzése
- Tesztalkatrész-beszállítókkal történő kapcsolattartás
- Új beszállítók felkutatásában való részvétel
- Szükséges alkatrészek beszerzéséhez kapcsolódó támogatás nyújtása a Beszerzési Osztálynak
- Vevői kapcsolattartás (teszteredmények bemutatása, tesztelési módszerek és eljárások megvitatása)
- Tesztüzem karbantartása

Elvárások:

- Szakirányú egyetemi, főiskolai végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser, mechatronikai mérnök, járműmérnök, vegyészmérnök)
- Legalább 1-3 év releváns, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office/Excel, PowerPoint ismerete)
- Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent:

- AutoCAD ismeret
- Autóipari multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Villamos területen szerzett tudás/tudás tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása (vállalati autóbuszjárat vagy üzemanyag-támogatás)
- Egyéb juttatások
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

Kérjük, jelentkezéséhez magyar és angol nyelvű önéletrajzát is töltse fel!