Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: VILLAMOSMÉRNÖK (Mérnökség) Jelentkezem!

Feladatok:

- Fejlesztési javaslatok tétele, kidolgozása, megvalósítása, termelésbe történő bevezetése, akár külső cégek bevonásával (kapacitás növelés, minőség javítás, költség csökkentés céljából)
- Prezentációk, dokumentációk készítése
- Termelés támogatás berendezés oldalról (gépmegállás esetén rövid távú hibaelhárítás, probléma okának feltárása, megoldási javaslatok tétele, kidolgozás, előkészítés /hosszabb távú projektek/, stb.)
- Gépmódosításokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése (prezentációk, gép paramétereket tartalmazó táblázat módosítása, munkautasítások készítése)
- Beszállítókkal (gépgyártó cégek, utility kivitelező cégekkel) és társosztályokkal történő együttműködés, kapcsolattartás

Elvárások:

- Gépész/mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök szakirányú felsőfokú végzettség
- Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Jó elemző és problémamegoldó képesség
- Csapatjátékos szemlélet
- Nyitottság, proaktív hozzáállás
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat (gyártó nagyvállalat)
- Robot programozási ismeretek
- Ipari kamera programozási ismeretek

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek (Autóipari ismeretek, Automatizálás, LEAN, Robotok)
- Mentor program az első hónapokban
- Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat vagy üzemanyag támogatás)
- Egyéb juttatások
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet