Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: MÉRNÖK GYAKORNOK Jelentkezem!
Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni, amiket később kamatoztatni is tudsz?
Ha igen, jelentkezz hozzánk, amennyiben:

- Érdekesnek találod a multikulturális környezetet és nem okoz problémát, ha angolul kell beszélned
- Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel és Power Point alkalmazásokat
- Hozzáállásod proaktív és nyitott: kész vagy minden nap valami újat tanulni
- Precízség és pontosság jellemez
- Szeretnél rugalmas beosztásban dolgozni (2-5 munkanap hetente)

TE lehetsz leendő Mérnök gyakornokunk, ha az alábbi szakok egyikén, nappali tagozatos egyetemi vagy főiskolai hallgatóként folytatod tanulmányaidat:

- Gépészmérnök
- Villamosmérnök
- Mechatronikai mérnök
- Minőségügyi mérnök
- Folyamatmérnök
- Anyagmérnök
- Vegyészmérnök

És amit a tapasztalatokon kívül nyújtanánk Neked:

- Gyakornoki fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, meleg-étkezési támogatás)
- Egy kijelölt, tapasztalt Mentor segítene a munkád során
- Fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli feladatok
- Modern munkakörnyezetben történő munkavégzés
- Izgalmas projektekben vehetsz részt egy fiatal, összetartó, jó hangulatú csapat tagjaként
- Lehetséges jövőbeni állásajánlat

Várjuk azon tehetséges hallgatók jelentkezését, akik szeretnének széleskörű tapasztalatot szerezni egy versenyképes, nemzetközi gyártó vállalatnál!

LEGYÉL TE IS GYAKORNOKI PROGRAMUNK RÉSZESE!