Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK Jelentkezem!

Feladatok:

- Új gyártósorok telepítésének támogatása, folyamat stabilitásának tesztelése, fejlesztése, dokumentálása
- Új termékek bevezetése próbagyártástól a tömegtermelésig
- Fejlesztési lehetőségek kivizsgálása, javaslatok előkészítése a gyártási költségek csökkentésére, a kapacitás bővítésére, selejtek csökkentésére
- Kísérletek tervezése, megszervezése és kiértékelése a projekt munkák és teszt gyártások során
- Eredmények kommunikálása, prezentálása a menedzsment felé

Elvárások:

- Gépészmérnök, villamosmérnök, vegyészmérnök vagy anyagmérnök felsőfokú végzettség
- Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Jó elemző, problémamegoldó képesség
- Pontosság, precizitás
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás, csapatjátékos szemlélet
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:
- Néhány év hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Statisztikai ismeret
- Autóipari gyártó nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony
- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek (Autóipari ismeretek, Automatizálás, LEAN, Robotok)
- Mentor program az első hónapokban
- Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat vagy üzemanyag támogatás)
- Fiatalos, lelkes, vidám csapat
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet