Állásajánlat

Állásajánlat részletei Adminisztrátor kategóriában

Pozíció: SALES PLANNING ASSZISZTENS Jelentkezem!

Feladatok:

- Kereskedelmi- és kiszállítással kapcsolatos dokumentumok, riportok, statisztikák készítése
- Részvétel piaci adatok gyűjtésében és elemzésében
- Árajánlatok készítése, illetve érvényességének ellenőrzése
- Vevővel kötött szerződések kezelése
- Riportok, kimutatások, összesítések készítése
- Vevői látogatásokkal kapcsolatos előkészületek támogatása
- A vevőkkel kapcsolatos kérdések és problémák kezelése
- A magyar gyár és a külföldi Értékesítő irodák közötti kapcsolattartás
- Együttműködés a napi meetingeken
- Munkaidő-nyilvántartással kapcsolatos adatok vezetése
- Szoros kapcsolattartás és együttműködés a HR Osztállyal
- Egyéb általános asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban egyaránt (aktív nyelvtudás elengedhetetlen)
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
- Magyar és angol nyelvű önéletrajz
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

- Felsőfokú végzettség előnyt jelent
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Munkába járás támogatása (vállalati autóbuszjárat)
- Izgalmas, kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
- Fiatalos, lelkes csapat