Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: KAIZEN KOORDINÁTOR (AFP) Jelentkezem!

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- Legalább alapfokú angol nyelvtudás
- Legalább 3 év termelési, vagy termelést támogató területén szerzett tapasztalat
- TPM/5S rendszerek ismerete
- Proaktív gondolkodásmód
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, PowerPoint)

Feladatok

- A Termelés és Karbantartás részére meghatározott minőségi, mennyiségi, költségszint elvárások teljesítésének támogatása, az átfutási idő csökkentése
- Dolgozói kaizenek gyűjtése, értékelése, megvalósítása, követése
- A gyártással kapcsolatos veszteségek elemzése és javaslatok kidolgozása a csökkentésre
- Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése a fejlesztésre
- Az operátori önálló karbantartási tevékenység támogatása, oktatása
- Aktív részvétel a munkastandardok előkészítésében, kidolgozásában, bevezetésében; mutatók elemzése, folyamatos javítása
- Az  5S tevékenység fejlesztése, javítása, támogatása

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű munkajogviszony
- Béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása (Ingyenes vállalati autóbusz, BKV bérlet vagy üzemanyag támogatás)
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör
- Fejlődési lehetőség, belső tréningek