Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: TERMELÉSI TERÜLETI VEZETŐ Jelentkezem!

Feladatok:

- A termelési tervek maradéktalan teljesítése (minoség, mennyiség, átfutási idő)
- A muszakok teljesítményének követése, értékelése
- Termelési csoportvezetok közvetlen irányítása
- Napi, heti, havi jelentések összeállítása és magyarázata a Termelési Vezető és Vezető-helyettes felé
- A TPM/IPM szerinti gyártási veszteségek (gép, idő, költség) gyujtése, elemzése és a csökkentési javaslatok kidolgozása
- Részvétel és közremuködés a vevoi, illetve belso auditokon
- A beosztott dolgozók értékelése, oktatása, fejlesztése
- Munkautasítások, dokumentációk készítése

Elvárások:

- Legalább 5 év termelési tapasztalat
- Legalább 2 év vezetoi tapasztalat
- Minimum alapfokú angol nyelvtudás
- Felsofokú muszaki végzettség
- Proaktiv gondolkodásmód
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek

Elonyt jelent:
- Automata gyártósorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- TPM vagy lean ismeret
- Multinacionális vállalatoknál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan ideju munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet

- Fejlodési lehetoség, belso tréningek