Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ Jelentkezem!

Feladatok:

- A gyártás meghatározott részfolyamatának közvetlen koordinálása a vállalat mindenkori célkituzéseivel összhangban
- Termelési (minoségi és mennyiségi) eloírások teljesítése a kiadott munkautasításoknak megfeleloen
- A beosztott munkatársak irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
- Produktív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és csapatszellem megteremtése, fenntartása
- Belso szabályzatok, jogszabályok példamutató betartása és betartatása
- Aktív részvétel a Kaizen tevékenységben
- Jelentések és elemzések készítése
- Rendszeres riportolás szóban és írásban

Elvárások:

- Minimum érettségi
- Legalább 3 éves gyártási tapasztalat
- Vezetoi tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat elonyt jelent)
- Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, pozitív hozzáállás
- Felhasználó szintu számítógépes ismeret
- Muszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Határozatlan ideju munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
- Fejlodési lehetoség, belso tréningek
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet